جمع بندی کلی در مورد پیشگویی های مختلف درباره آینده ما (سال 2012) :
من در این مورد تحقیقات زیادی کردم و به نکات مشترک و جالبی برخورد کردم. مقالات و منابعی که پیدا کردم خیلی گسترده و زیاده، پس بطور خیلی خلاصه اون ها رو با شما در میون می زارم. در مورد هر کدوم از موارد اگر شک کردید و یا اطلاعات کاملتر و بیشتری خواستید کافیه که یه سرچ توی گوگل بزنید و سند ها و مدارک زیادی در مورد اونها پیدا کنید. خوشحال می شم اگر نظریات شما رو در این مورد بدونم و حتی اگر اطلاعات معتبری دارید به مطالب من اضافه کنید.
این موضوع رو از چند جنبه جداگانه بررسی می کنیم : 1) پیش بینی ها 2) جنبه دینی 3) جنبه علمی 

. . . 

جمع بندی کلی در مورد پیشگویی های مختلف درباره آینده ما (سال 2012) :
من در این مورد تحقیقات زیادی کردم و به نکات مشترک و جالبی برخورد کردم. مقالات و منابعی که پیدا کردم خیلی گسترده و زیاده، پس بطور خیلی خلاصه اون ها رو با شما در میون می زارم. در مورد هر کدوم از موارد اگر شک کردید و یا اطلاعات کاملتر و بیشتری خواستید کافیه که یه سرچ توی گوگل بزنید و سند ها و مدارک زیادی در مورد اونها پیدا کنید. خوشحال می شم اگر نظریات شما رو در این مورد بدونم و حتی اگر اطلاعات معتبری دارید به مطالب من اضافه کنید.
این موضوع رو از چند جنبه جداگانه بررسی می کنیم : 1) پیش بینی ها 2) جنبه دینی 3) جنبه علمی
1) پیش بینی ها:
قوم مایا: با مطالعه دقیق و گسترده در مورد این قوم می توان این بحث را در قسمت علمی هم قرار داد. چون این قوم بسیار متمدن، هوشمند ، دارای تکنولوژی بالا و افراد نخبه و ستاره شناس های فوق العاده بوده است. اما چون پیش بینی آنها در مورد پایان دنیا در تاریخ 21 دسامبر سال 2012 میلادی معروف شده است آنها را در این بخش قرار داده ام. برای آنکه بتونید مثل من بهشون اعتقاد پیدا کنید پیشنهاد می کنم کتاب ارابه خدایان (نوشته اریک فون دنیکن) رو بخونید، می تونید از توی اینترنت هم نسخه الکترونیکیش رو دانلود کنید: http://ketabnak.com/comment.php?dlid=2896
چیزی که بیشتر از همه باعث شهرت مایا ها شده است، تقویم مخصوص آنهاست که بسیار دقیق ساخته شده است. این تقویم مثل تقویم های امروزی کاغذی یا مقوایی نیست! بلکه یک عمارت سنگی عجیب است که هنوز هم دانشمندان نتونستند همه ی رازهای اون رو گشف کنند. این قوم هزاران سال پیش معبد و هرمی رو با 365 پله ساختند. به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن و با همین تقویم و همچنین تکنولوژی عجیب، دقیق و ناشناخته ای که در نجوم و ستاره شناسی داشتند تاریخ دقیق پایان دنیا رو مشخص کردند. مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پیش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو با جزئیات دقیق و فنی روی سنگ ثبت کردن! (عکس این لوحه ها در کتاب ارابه خدایان موجود است). مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند. که دانشمندان به تازگی تونستند با ابزار ها و ماهواره های پیشرفتشون اون رو کشف و به اثبات برسونن!!! پیشگویی مایا می گه: در 21 دسامبر سال 2012 در اثر برخورد یک سنگ بسیار بزرگ که هیچ تکنولوژی ای قادر به نابود کردن آن و یا تغییر مسیر آن نخواهد بود این زندگی روی کره زمین به اتمام می رسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه . مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. سال 2012 پایان دوره پنجم هست و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه. این موضوع رو زمین شناسان امروز هم تایید کرده اند که دوره ی پنجم زمین شناسی در سال 2012 به پایان خواهد رسید. البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد. البته مایا ها پیشبینی های دیگری نیز داشته اند که به حقیقت پیوسته، مثل پیش بینی زمان جنگ های جهانی و حتی تاریخ انقراض قوم خودشان و خیلی چیزهای دیگر… بهتون پیشنهاد می کنم که حتما ارابه خدایان رو بخونید.
نوستراداموس: اگر می خواهید در مورد بیوگرافی و زندگی نوستراداموس بدانید به این لینک بروید: 
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B3
من خیلی خلاصه فقط در مورد پیش بینی هایی که کرده و به وقوع پیوسته صحبت کنم. او انقلاب کبیر فرانسه، انقلاب ایران، تاریخ جنگ جهانی اول و دوم و سوم ،کشته شدن آبراهام لینکلن، ظهور هیتلر، ترور کندی،ظهور بن لادن ،هدف قرار گرفتن برجهای دو قلو مرکز تجارت جهانی در نیویورک در 11 سپتامبر و خیلی چیزهای زیاد دیگری را پیش بینی کرده است که تا کنون همه ی آنها در همه ی تاریخ هایی که گفته به وقوع پیوسته و تنها جنگ جهانی سوم و پایان دنیا در 21 دسامبر 2012 میلادی باقی مانده است. با توجه به کارنامه ی درخشانی که اون داره احتمالش خیلی زیاده که این دوتای آخر هم به وقوع بپیونده.
2) جنبه دینی:
من خودم به شخصه اعتقاد زیادی به مسایل دینی ندارم و فقط به دلیل تطابقات بسیار جالبی که با پیشبینی ها دارند این جنبه رو عنوان میکنم. اول از همه می خوام در مورد دین اصلی و باستانی ما ایرانی ها بگم یعنی:
دین زرتشت: در اوستا و دیگر کتاب های دینی دیگر زرتشتی نوشته شده است که در ابتدای آغاز بشریت، یعنی در سه هزار سال اول اهورامزدا (یا همان خداوند یکتا) انسان های نیک رفتار و نیک پندار و نیک گفتار را به وجود آورد. در مقابل اهریمن شروع به شبیه سازی کرد و انسان های شرور و بد کردار را به وجود آورد. در سه هزار سال دوم نیکی و بدی با هم در جدال خواهند بود. در انتهای سه هزار سال سوم و در واقع سه هزار سال آخر در یک شب یلدا شخصی به نام سوشیانت (به معنای نجات دهنده و رهاننده) ظهور خواهد کرد و دنیا را از بدی ها پاک خواهد کرد و آنگاه فقط خوبی ها باقی خواهند ماند. نکته جالب اینه که 21 دسامبر سال 2012 میلادی دقیقا مصادف با شب یلدای سال 1391 شمسی است !!!! باز هم اگه دقت کنید در این مورد هم میبینید که قرار نیست در این تا ریخ دنیا نابود شود یا به پایان برسد، بلکه قرار است با یک تحول بزرگ دنیا از بدی ها پاک شود و فقط خوبی ها باقی بماند.
و اما دین اسلام: حتما همتون این رو حفظ هستید که در دین اسلام آمده است که در یک روز جمعه منجی بشریت امام زمان ظهور می کند و با بدی ها می جنگد و آنها را نابود می کند و پس از آن خوبها می توانند در صلح و آرامش زندگی کنند. و اما نکته مشترک و جالب این موضوع اینه که 21 دسامبر 2012 میلادی روز جمعه است!!! البته پیش بینی هایی هم در مورد اتفاقاتی که چند سال قبل از این روز رخ می دهد هم چیزهای زیادی در قرآن و کتب دیگر اسلامی وجود دارد، مانند سیل ها و سونامی های عظیم، زلزله های متعدد و مخرب و بزرگ، ترویج فقر ، فحشا، فساد و جنایت و گناه و چیزهای بسیار دیگری مانند شبیه شدن پسران به دختران و بر عکس ، که الان چند سالی است هر روزه به چشم خود وقوع آنها را می بینیم و با گوش خود می شنویم و می بینیم که روز به روز هم وضعیت بدتر می شود. و باز هم در این جنبه هم اشاره می شود که دنیا نابود نمی شود، بلکه بدی ها از بین می روند و دنیا در صلح و آرامش فرو میرود. اما هیچ کس و هیچ قومی در مورد اینکه چه کسانی و چه چیزهایی در دوره ی جدید باقی می مانند چیزی نگفته و پیش بینی ای نکرده.
3) جنبه علمی:
در این قسمت در مورد هیچ کدام از مباحثات و اتفاقات تاریخ دقیقی گفته نشده، چون معمولا دانشمندان و کلا افراد علمی از تاریخ و زمان اعلام کردن خوششان نمی آید!!! اما سال 2012 و حدود آن در بیشتر آن مقالات و تحقیقات به چشم می خورد.
زمین شناسان: مقالات زیادی هم به زبان انگلیسی و هم فارسی در این مورد وجود داره که زمین شناسان گفته اند که به پایان دوره ی پنجم زمین شناسی و آغاز دوره ی ششم نزدیک می شویم. همچنین زمین شناسان با تحقیقاتی که سالیان سال داشته اند به این نتیجه رسیده اند که سال هاست که به دلیل انتشار شدید گازهای گلخانه ای و گرم شدن زمین ، یخ های قطب به سرعت در حال آب شدن هستند و سسرعتشان ثانیه به ثانیه رو به افزایش است. در نتیجه خشکی ها و قاره ها ی جوار آنها به سرعت در حال به زیر آب رفتن و کوچک شدن هستند. در نتیجه به زودی کل کره زمین به زیر آب خواهد رفت. همچنین تحقیقات آنها نشان می دهد نوعی ویروسهای ناشناخته و بسیار خطرناک و مسری از دوران ماقبل تاریخ در درون این کوه های یخی قطب وجود دارند که در صورت آب شدن آنها ویروس ها به سرعت در سرار زمین آزاد و پخش خواهد شد. برخی از آنها بر این اعتقادند که همین بیماری هایی که این روزها همه ی دنیا با ان دست و پنجه نرم میکنند مانند انواع مختلف آنفلونزاها و بیماریهای ناشناخته ی دیگر در اثر آب شدن بخشی از این کوه های یخ است. مورد بعدی در خصوص تغیرات حرکتی زمین که زمین شناسان معتقدند هر 26000 سال اتفاق میفته که باعث میشه زمین چند درجه بیشتر کج بشه که دقیقا این 26000 سال تاریخ 21/12/2012 تمام میشه که باعث سرما و گرما خیلی زیادی در مناطق مختلف زمین میشه البته اگه مقدار مغناطیس توفان های خورشیدی زیاد تر از مغناطیس زمین بشه از سرعت زمین کم میشه و اگه باز هم زیاد تر باشه باعث ایست کامل حرکت بدور خود و تغییر قطب های زمین و باعث چرخش برعکس زمین میشه در آن روز خورشید از غرب طلوع خواهد کرد و آن روز طولانی ترین روز بشریت خواهد بود. دلیل این اتفاق این است که خورشید دقیقا در وسط منظومه شمسی قرار می گیرد به گونه ای که در این منظومه در فضا بسیار روشن می شود و وسط آمدن خورشید باعث تشکیل دونیمه در زمین می شود.(خیلی سرد و خیلی گرم) گرمی حاصل به قدری است که ماهی های درون دریا ها و اقیانوس ها کاملا پخته می شوند. همین الان هم اگر دقت کنید به ان دچار شده ایم. مطالعه‌ی ارقام آمارهای هواشناسی در چند سال اخیر نشان می‌دهد که زمین ما بیمار است. موج بی‌سابقه‌‌ی گرما در برخی از مناطق زمستانی، و سرما‌های بی‌‌سابقه و طوفان‌های غیرمنتظره و مخرب در بعضی مناطق دیگر بسیاری را متحیر ساخته است. سرما و گرمای بی‌‌سابقه جان انسان‌ها و حتی حیوانات زیادی را می‌گیرد. بیماری‌ها شیوع می‌یابند، جنگل‌ها آتش می‌گیرند و قحطی ناشی از خشکسالی در پیش است 
نظریه دانشمندان ناسا: آنها در مورد وضعیت زمین در سال در مصاحبه ای که لینک اصلی ی آن را هم برایتان می گذارم گفته اند:
http://www.wired.com/wiredscience/2009/04/storms2012/
بعلت وجود حفره هایی در نوار مغناطیسی زمین و وجود بار مغناطیسی بسیار شدید خورشید و یا همون طوفانهای خورشیدی که در سال 2012 به اوج خودش میرسه و در نتیجه تداخل توفان های خورشیدی با مغناطیس زمین، اختلالات شدیدی رو در سیستمهای برقی و الکترونیکی و کلاً هرچیزی که بعد از کشف برق توسط بشر ساخته شده است رو مشاهده کنیم و همچنین بلایای طبیعی و یا غیرطبیعی دیگه ایی رو هم پیش رو خواهیم داشت. پیش بینی که کردند خود آمریکا به تنهایی چیزی بین 1 تریلیون و یا 2 تریلیون دلار ضرر مالی رو مشاهده خواهد کرد و برای بازسازی کشورشان چیزی نزدیک به 10 سال وقت نیاز دارند. خیلی مفصله، اگر اطلاعات کامل در این مورد رو می خواین به لینکی که در بالا گذاشتم برید.
دانشمندان: یک تیم از دانشمندان در آمریکا پس از سال ها مطالعات و تحقیقات نظریه ای مبنی بر احتمال وقوع این اتفاقات را در سال 2012 اعلام کردند:
1)تغییر قطب های مغناتیسی زمین
2)بحران خورشیدی
3)انفجار یک ابر آتشفشان و در پی آن زلزله های بسیار شدید
4)نابودی نسل زنبور ها و ….

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 مهر 1390    | توسط: مهدی    | طبقه بندی: مطالب جالب و عجیب، 21 دسامبر 2012 یا 1 دی 1391،     |
نظرات()