جوامع سری جهانی و تحولات أخرزمان - تحولات آخر الزمان

بر طبق محاسبات دانشمندان اسلامی جهان به زودی شاهد ظهور نشانه هایی بزرگ برای پایان یافتن خود خواهد بود . این تحولات که در اصطلاحات دین و روایات به نشانه کوچک و بزرگ آخر زمان معروف است که به همراه تحولات عظیم در عرصه های مختلف کره زمین به وقوع خواهد پیوست . بر طبق بررسی ها تمام نشانه کوچکی که برای شروع تحولات عظیم قیامت از روایات دینی برداشت گردیده تقریبا کامل شده و جهان منتظر یک حادثه بزرگ برای شروع نشانه بزرگ قیامت می باشد . بزرگ ترین خطر برای این امر برخورد یک سنگ بزرگ آسمانی است .خبری که در ادامه خواهید خواند به تازگی سازمان فضایی امریکا منتشر کرده است :

سازمان فضایی آمریکا «ناسا» درباره خطر برخورد شهاب سنگی عظیم با کره زمین هشدار داد.

دانشمندان ناسا پیش بینی کردند این شهاب سنگ فوریه ۲۰۱۹ (بهمن ۱۳۹۷) به کره زمین برخورد می‌کند و خطر جدی برای کره زمین ایجاد خواهد کرد.


دانشمندان افزودند: برخورد این شهاب سنگ عظیم موجب افزایش شدید دمای کره زمین، و در پی آن شاهد آتش سوزی در جنگل‌ها خواهد شد.


این شهاب سنگ همچنین موجب می‌شود تا لایه عظیمی از غبار لایه جوی زمین را فرا گیرد، به طوری که به مدت یک ماه کره زمین را از نور خورشید محروم خواهد کرد.


در هشدار ناسا آمده است، این اتفاق می‌تواند موجب از بین رفتن گیاهان و حیوانات زیادی شود و فرصت حیات فقط برای آن دسته از موجوداتی باقی می‌ماند که در سطح کره زمین زندگی می‌کنند

نوشته شده در تاریخ شنبه 16 مهر 1390    | توسط: مهدی    | طبقه بندی: علامت های قیامت،     |
نظرات()