قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم. مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در بالا مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن! (این رو خودم به چشم دیدم!). مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.


همه اینها رو به این دلیل اشاره کردم که بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته!!!پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 این زندگی روی کره زمین به اتمام می رسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست). حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. استاد کلاس #c هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!
مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه! (تو ویدئو اشاره شده به زمین لرزه های بزرگ) .
البته نگاههای خیلی مثبتی هم به قضیه شده و بعضی هم اصلا این گفته رو کاملا رد می کنند. و منم با این پست منظورم این نیست که شما رو از زندگی ناامید کنم یا صحت این بحث رو اثبات کرده باشم. من دارم نتیجه تحقیقم رو تو اینترنت و از حرفهایی که شنیدم و چیزهایی که دیدم بیان می کنم و خیلی امکان داره که چون مثلا روی یک نظریه نادرست پی ریزی شده کلا نادرست باشه ولی به هر حال شواهد و مدارک موجود انسان رو از ساده از کنار این قضیه گذشتن منع می کنه.

علم سرشار مایا بخصوص از نجوم اونها رو قومی آگاه و متمدن ساخته بود. البته قضیه ترک مایا از محل زندگیشون هم یک قضیه خیلی معروف هست که دلایل بسیاری براش بیان شده که من نهایتا امیدوارم با خوندن پی نوشت شما هم با من هم عقیده شید.
قضیه مربوط به یه چیزی حدود 4 ،5 هزار سال پیشه. همونطور که میدونید سومریها یکی از اولین تمدنهای شناخته شده روی زمین هستند که محل زندگیشون یه جایی تو عراق کنونی بود. اونا یه تعدادی لوح از خودشون به جای گذاشتن که خیلی جالبند. اگر شما ترجمه لوحای سنگیشون رو بخونید یک سری چیزایی رو پیدا میکنید که ادیان امروزی هم بهش اعتقاد دارن. بعضی ها میگن منشا بعضی از عقاید دین های امروز یه جورایی از اونجا بوجود اومده. حالا به این قضیه ما کاری نداریم.
این سومریها تو ستاره شناسی بسیار پیشرفته بودن. بعضیا اعتقاد دارند موجودات غیر زمینی با اونا در ارتباط بودند وگرنه نمیتونستند همچین علمی داشته باشند. خوب از این قضیه هم که بگذریم اونا توی لوحهای سنگیشون سیاره های منظومه شمسی رو توصیف کردند. وحتی طرز بوجود اومدن کره زمین و خیلی چیزای دیگه که ستاره شناسان به تازگی اونم با تکنولوژی جدید کشفشون کردن..
سومریها در مورد یک سیاره توضیح دادن که ما نمیشناسیمش به اسم نیبیرو. که توضیح دادن مدار این سیاره به صورتی هستش که هر 3600 سال یک بار از نزدیکی زمین رد میشه و در یکی از لوحاشون حتی گفتن که چه اتفاقی می افته روی زمین.. از طرف دیگه مایا ها که اونام در ستاره شناسی خیلی پیشرفته بودن و تقویم بدون خطایی در زمان خودشون داشتن اعتقاد دارند که زمان این حادثه به تقویم میلادی ما روز جمعه 21 دسامبر سال 2012 هستش.
در این روز سیاره نیبیرو از نزدیک زمین رد میشه اگر با زمین برخورد نکنه جاذبش باعث میشه حرکت زمین برای مدتی متوقف بشه و جای قطبهای زمین عوض شه که دراین صورت باید انتظار توفانهای سهمگین ، زلزله ، سونامی و تغییرات شدید آب و هوایی رو داشته باشیم. مثل زمانی که دایناسور ها منقرض شدن. یا مثل سیبری که قبلا جای گرمی بوده و الان میشه فسیل ماموت و گیاههای گرمسیری رو اونجا پیدا کرد.
بعضی ها فکر میکنند که این مطلب کاملا حقیقت داره و دولتها از اون با خبرند و از چند سال پیش دارن پناهگاهای مدرن زیرزمینی برای این قضیه درست میکنن. ولی این پناهگاهها فقط برای عده معدودی جای داره نه همه مردم. پس این موضوع رو نفی میکنن و میگن حقیقت نداره. چون میترسن وضعیت دنیا به هم بریزه ...
ظاهرا چند سال پیش در روزنامه نیویورک تایمز چاپ شد که تلسکوپ IRIS سیاره قرمز رنگ نیبیرو رو دیده. بعد فورا گفتند که این مطلب اشتباه بوده و همچین اتفاقی نیفتاده. بعدش این خبر اومد که یک برخورد غیر طبیعی با سیاره پلوتو بوجود امده و بعد هم یه خبر دیگه بود که دمای یکی از سیارات دور دست بالا رفته و...
بعضی ها مگن هم اکنون ناسا با تلسکوپ مجهزش در قطب جنوب این سیاره رو داره رصد میکنه..

بعضی ها هم میگن یه جاهایی سالم میمونه ! كه شامل :

ایران، عراق، مصر (شمال آفریقا)، آمریکای جنوبی (بخشهایی که من نیدونم)، بخشهایی از جنوب شرقی آسیا در اطراف ویتنام و ترکیه کنونی
البته بخشهایی از آمریکای شمالی هم هست

تمامی این مناطق به نوعی گفته شده که در زمان قدیم با موجودات فضایی در ارتباط بودند که اصلی ترین اونها همین سومریها و مصریان بودن
حتا بعضی ها علت جنگ کورش با بابلیان را درست کردن منطقه ای امن برای جهان بیان کرده بودن
بابلیان همون سومریها و آشوریان بودن که به نظر من بزرگترین تمدن و علم دنیا داشتن و از نژاد سامی بودن در بین دجله و فرات زندگی میکردن زمانی که ما کوزه میرفتم آب میاوردیم اونها آب لوله کشی داشتن که بعد ها از اونها به ایران اومد و خیلی ها الان فکر میکنن ما ایرانی ها استفاده صحیح از آب ابداع کردیم

منبع


Tee.ir

نوشته شده در تاریخ جمعه 8 مهر 1390    | توسط: مهدی    | طبقه بندی: 21 دسامبر 2012 یا 1 دی 1391، مطالب جالب و عجیب،     |
نظرات()